Babyliner

Kalıcı Makyaj

Babyliner

Babyliner uygulaması; Dipliner ve Eyeliner gibi fakat orta kalınlıkta olan ve hafif ince bir kıvırma sahip olan göz makyajıdır. Babyliner uygulaması, uygulanan kişide iki yıla kadar kalıcılık sağlar ve kalıcılığı gidene kadar yüzde zarif bir görüntü oluşturur. Kalıcı Babyliner uygulaması ile her gün göz makyajı çekmek zorunda kalmazsınız. Özellikle de iki göze yapılan Babyliner eşitlemek amacıyla uğraşılan vakit kaybını, EsteHome Beauty Cinic  Merkezimizde hizmete sunduğumuz kalıcı Babyliner uygulamasından yararlanarak engelleyebilirsiniz.

 

Babyliner Nasıl Uygulanır?

Babyliner işlemini yapmadan önce göz kapağının üstüne, uygulama sırasında acı hissetmemeniz için etkili anestezi içeren kremler kullanmaktayız. Uygulama yaklaşık olarak bir saat sürmekte olup konforlu ve acısız bir işlemdir.

 

Babyliner Ne Kadar Kalıcı?

Babyliner uygulamasının kalıcılığı ortalama olarak bir ila iki yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Bu süre, müşterinin kullanımına göre değişmektedir. Rötuş yaparak Babyliner uygulamasının kalıcılığı ve kullanım süresini uzatmamız mümkündür.