C Vitamini

Evde Sağlık Hizmeti

C Vitamini

Mevsim değişikliklerinde, stresli bir yaşam tarzında, yetersiz beslenmede, enerji eksikliğinde ya da en ciddi zamanlarda soğuk algınlığı durumunda ilaçlara başvurabiliriz. Toparlanmaya ihtiyacımız olduğu dönemlerde vitaminlere, ilaçlara ihtiyacımız olacak. Bunlardan birisi de atom serumdur. Atom serum sayesinde vücudunuz istenilen zindeliğe ve enerjiye gün içerisinde ulaşım sağlayacaktır.

 

Özellikle grip, influenza, covid-19, soğuk algınlığı gibi nedenlerden dolayı yaşanan halsizlikten ya da iştahsızlıktan korunmak için atom serum kullanılmaktadır. Atom serumun içerisinde A, B, C vitaminleri bulunduğu için adı üzerinde tam bir atom bombadır. Atom serum sayesinde bağışıklığınız güçlenerek gün içerisinde kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

 

Atom Serum İçerisinde Hangi Vitaminler Var?

Atom serum içerisinde genellikle bulunan vitaminler şu şekilde sıralanabilir:

Bol ve zengin B vitamini

-C vitamini

-Ağrı kesici

-Sakinleştirici

-Anti alerjik ilaç

-Antibiyotik

Atom serumun içerisinde bulunan ilaçlar viral enfeksiyonlara, salgın hastalıklara ve özellikle gribe karşı oldukça iyi koruma niteliğindedir. Bağışıklık güçlendirici son derece kuvvetli bir serum çeşididir. Atom serumların uzman hekim kontrolünde yapılması ve güvenli bir şekilde takip edilmesi gerekir.