G5 Masajı

Zayıflama

G5 Masajı

G5 masajı; selülit tedavisinde en yaygın kullanılan tedavilerden biridir. Bu uygulamaya, işlem esnasından kullanılan cihazın adı sebebi ile G5 selülit masajı denilmektedir.

Selülit tedavisinde olduğu kadar bölgesel zayıflama konusunda da G5 masajı cihazının faydaları görülmektedir. Uygulama sonrasında bölgesel sıkılaşmaya yardımcı olan G5 masajı, ödem problemlerinde, spazm tedavilerinde, bölgesel dolaşımın düzenlenmesinde, metabolizmanın hızlanmasında ve kan dolaşımının hızlanmasında da son derece etkili bir yöntemdir.

Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmadan gerçekleştirilen bu yöntemde; işlem sırasında özel bir jel bölgeye uzman tarafından uygulanır, ardından ritmik titreşimsel hareketler ile masaja başlanır.

Titreşim ve itme hareketleri ile gerçekleştirilen G5 masajı, hücreleri hareketlendirerek vücut sıkılaşmasına yardımcı olur.

 

G5 Selülit  Masajı Nasıl  Uygulanır?

Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmadan gerçekleştirilen bu yöntemde; işlem sırasında özel bir jel bölgeye uzman tarafından uygulanır, ardından ritmik titreşimsel hareketler ile masaja başlanır. Titreşim ve itme hareketleri ile gerçekleştirilen G5 masajı, hücreleri hareketlendirerek vücut sıkılaşmasına yardımcı olur.