Jalupro

Medikal Estetik

Jalupro

Jalupro V Lift; Cildi ihtiyaç duyduğu hyalüronik asit ve amino asitlerle buluşturan, gençlik aşısı olarak da bilinen Jalupro V Lift Super Hydro çok güçlü bir cilt canlandırma ve besleme formülüne sahip serumdur.

Yaşın ilerlemesi ile cildin elastikiyetini artıran ve genç kalmasını sağlayan elastin ve kolajen üretimi miktarının azalması da ciltte yaşlanma belirtilerinin artışına yol açar. Cildin beslenmesi, nemlendirilmesi ve azalan nemin yol açtığı kırışıklıkların giderilmesi amacıyla uygulanan en etkili gençlik aşısı formüllerinden biri de Jalupro V Lift Super Hydro’dur.

Cilt gençleştirme, cilt nemlendirme ve yüz şekillendirme özelinde etki yaratabilen Jalupro V Lift Super Hydro yüksek hasta memnuniyeti sağlayabilmektedir.

Yalnızca tek seansta lifting etkisi yaratan uygulamamız 6 ila 12 aylık zaman dilimlerinde 6+1 nokta şeklinde gerçekleştirilir.

 

Jalupro V-Lıft İşlemi Sonrası Süreç Nasıldır?

Uygulamanın süresi, uygulama bölgesinin genişliğine göre değişkenlik göstermekle birlikte, genellikle 15 ila 20 dakikadır. Kişiler uygulama sonrasında hem sosyal hayatlarına hem de iş hayatlarına dönebilir. Zaman zaman bölgesel şişlikler oluşsa da, bunlar 1 gün içerisinde kendiliğinden geçer.

Testimonials

What They Say