Kurumsal

Hakkımızda

Este Home olarak, doktorlar ve diğer sağlık görevlileri ile, dil ve kültürel iletişimin kurulması ve hastalarla sağlık personeli arasında iki yönlü bilgi alışverişinin sağlanmasına çalışıyoruz.

Saç Ekimi ve Medikal Estetik alanında hizmet veren Este Home hastalar için en uygun tedavinin planlanması, konaklaması ve transferine kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Hastanın başlangıçtan tedavi sonrasına kadar süreci en iyi şekilde yöneten ve hasta memnuniyetini esas alan bir şirkettir.

Merhaba;

Globaldeki varlığımızı kaliteli bir şekilde sürdürmek, misafirlerimize en uygun tedavi yöntemini belirleyerek kaliteli sonuçlar almalarını sağlamak, misafirlerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde tespit edip beklentilerini tam olarak karşılamak ve yaşam kalitelerini arttırmak olan hedefimiz ile karşınızdayız.

Güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile kısa sürede uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Este Home  Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, diş tedavisi, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz.