Majör

Medikal Estetik

Majör

Ozonun güçlü okside edici özelliği vardır, bir nevi detoks yöntemi olarak düşünebileceğimiz uygulama mikroorganizmaları öldürmenin yanında tüm toksinleri de nötralize edebilir.

Hastalıklı veya zedelenmiş bölgelere oksijen taşınımını arttıran ozon uygulaması bağışıklık sistemini güçlendirir, bedensel ve ruhsal fonksiyonlara direnç sağlar. Yaşın ilerlemesiyle ciltte oluşan deformasyon, akne, leke bozukluklarında sıkça tercih edilir. Stres ve yorgunluk sorunlarında da kullanılan ozon terapi, vücuttaki her hücreyi temizler, arındırır ve bedene enerji verir.

 

Kimler Majör Ozon Yaptırmalıdır? 

Majör Ozon tedavisi, genellikle bağışıklık sistemi zayıf olanlar, kronik hastalıkları olanlar, yorgunluk yaşayanlar, otoimmün hastalıkları olanlar, enfeksiyonlarla mücadele edenler ve iyileşme sürecinde olanlar gibi kişilere önerilebilir. Ayrıca, anti-aging amaçlarıyla sağlığını optimize etmek isteyenler ve performanslarını artırmak isteyen sporcular da Majör Ozon tedavisinden fayda sağlayabilirler. Ancak, her durumda olduğu gibi, tedavinin uygulanması için bir sağlık uzmanının değerlendirmesi ve önerisi gereklidir.